Jak zrobić pompony z tiulu - sposób nr 1

Poradnik dodany przez: jushyreny
14439 0

Szycie, poza głównym zawodem może stać się Waszą pasją. Dlatego dziś zapraszam Was na film, w którym pokażę jak wykonać samodzielnie pompony z tiulu. Takie pompony mogą sprawdzić się jako dekoracje na ślub. Pompony ozdobne można, tak jak w moim przypadku, wykorzystać jako gadżety do plenerowych sesji zdjęciowych. Pompony z tiulu prezentują się naprawdę bardzo dobrze, a ich wykonanie jest banalnie proste. Taka dekoracja nie będzie wyglądała kiepsko w żadnym dniu, czy podczas sesji zdjęciowej. Nada to subtelnego klimatu Waszym zdjęciom, czy uroczystości i późniejszej zabawie. Takie dekoracje ślubne zrób to sam, to też dobry sposób jeśli chcemy urwać kilka na dekoracjach :).

Jeśli zadajecie sobie pytanie jak zrobić pompony, to mam dla Was szybką odpowiedź. Ich wykonanie jest naprawdę proste. Sprawi Wam to wiele radości i zabawy, zresztą zobaczcie sami :).

Zdjęcia z pleneru ślubnego z pomponami ozdobnymi możecie zobaczyć tu: http://www.panifotograf.eu/blog/aktualnosci/plener-slubny-glogow-zamek-czernej/

Zapraszam także na bloga: http://www.panifotograf.eu/blog/ .

Do poradnika Jak zrobić pompony z tiulu - sposób nr 1 przypisano następujące tagi:

szycie dekoracje na ślub dekoracje ślubne zrób to sam pompony z tiulu jak zrobić pompony pompony ozdobne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pompony z tiulu - sposób nr 1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...