Jak zrobić prezent na Walentynki - kolczyki z nadrukiem

Poradnik dodany przez: MajsterkowanieNaEkranie
4944 0

Prezent na Walentynki wcale nie musi być nudny, ani nie musi kosztować fortuny. Ponoć wystarczy, by pochodził od serca i był ładny. Za pomocą kilku narzędzi i ogólnie dostępnych materiałów, można samodzielnie wykonać idealny podarunek. Biżuteria i dodatki stylizacyjne to coś, co każda kobieta lubi dostawać, nosić i pokazywać koleżankom. Samodzielnie wykonany prezent na walentynki dla niej w postaci drewnianych kolczyków z oryginalnym motywem nie tylko wprawi ukochaną w zachwyt, ale także pozwoli zaoszczędzić pieniądze i nabrać wprawy w majsterkowaniu. Można być pewnym, że nikt inny nigdzie nie zakupi takich samych kolczyków. Żaden sklep z drogą, srebrną biżuterią nie da takiej gwarancji.
Do stworzenia prezentu idealnego wystarczą dwa drewniane krążki, wydrukowany za pomocą drukarki laserowej motyw i odrobina kleju do drewna. Dzięki technologii wydruku laserowego, nakładając na niego Vicol możemy otrzymać odbitkę obrazu na drewnie. Ważne jest, by wybrać spersonifikowany nadruk, który obdarowywana od razu pokocha. Konieczne jest wykazanie się cierpliwością i dokładnością, by cały zabieg przenoszenia motywu wyszedł. Prezenty diy są niesamowicie modne, a ukochana z pewnością doceni wysiłek, który został włożony w jego wykonanie, a także pomysłowość. Jedynym elementem, który musi zostać zakupiony w pasmanterii i nie znajdziemy go w domowym warsztacie to haczyki do uszu. Tanie prezenty wcale nie muszą być mało kreatywne i nudne. Dopełnieniem ręcznie wykonanych kolczyków może być ręcznie wykonana koperta za pomocą zszywacza i kolorowych kartek papieru. Skuś się na pomysł na walentynki, którym skradniesz serce ukochanej. 

Do poradnika Jak zrobić prezent na Walentynki - kolczyki z nadrukiem przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki prezent na walentynki prezenty diy tanie prezenty pomysł na walentynki prezent na walentynki dla niej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prezent na Walentynki - kolczyki z nadrukiem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...