Jak zrobić prosty wieszak na naszyjniki

Poradnik dodany przez: artpop1976
15564 4

Wieszak z wieszaka, czyli sposób na bardzo prosty wieszak na naszyjniki. Zrób porządek ze swoimi naszyjnikami i łańcuszkami albo z biżuterią swojej ukochanej. Wieszak na biżuterię to sposób na to aby nie było więcej zaplątanych łańcuszków, których rozplątywanie zajmuje czas i zżera nerwy. 

Wieszak na łańcuszki to także praktyczny pomysł na prezent dla dziewczyny. Oczywiście jeżeli ten sposób ma być prezentem to trzeba jeszcze zadbać o odpowiedni wygląd takiego wieszaka na naszyjniki. Styl jaki wybrać to już kwestia gustu Twojej dziewczyny. Sam musisz się zorientować jakie ozdoby i jakie motywy lubi najbardziej. Czy to coś z kotkami, serduszkami czy całkiem w inna stronę, czyli np. ćwieki, czaszki i te sprawy. Mając już motyw pozostaje tylko poszukać odpowiednich dodatków jak naklejki, dekoracje i inne rzeczy. A i jeszcze jedno. Na główki gwoździ można poprzyklejać jakieś cyrkonie albo inne świecidełka aby wieszak na biżuterię nie wyglądał tak zwyczajnie. Tak czy inaczej najważniejsze jest to, że zaplątane łańcuszki już nie będą problemem.

Do poradnika Jak zrobić prosty wieszak na naszyjniki przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki wieszak na biżuterię prezent dla dziewczyny wieszak na naszyjniki zaplątane łańcuszki wieszak na łańcuszki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prosty wieszak na naszyjniki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...