Jak zrobić serum bajkalinowe przeciwzmarszczkowe

Poradnik dodany przez: Ervish_Blog
6373 0

Domowe receptury są cenione przez każdego z nas. W dzisiejszym odcinku zobaczycie jak zrobić krem do twarzy. Zapraszamy do oglądania dzisiejszego poradnika, w którym zobaczycie jak zrobić domowe kosmetyki.

Szczegóły i pełne omówienie przepisu http://ervish.blogspot.com/2015/12/serum-krem-do-twarzy.html

Serum przeciwzmarszczkowe jest odpowiednie dla osób o cerze dojrzałej ze względu na działanie przeciwstarzeniowe, a w przypadku zniszczonej skóry o krótkich teomerach odmładzające zgodnie z wynikami badań, które pokazały, że bajkalina ma zdolność cofania cyklu komórek o 10 lat. Zasada działania tego związku jest inna niż innych kosmecetyków polecanych dla skóry dojrzałej, dlatego mogą go używać również osoby młode. Ze względu na dość mocne działanie przeciwzapalne Tarczycy bajkalskiej kosmetyk będzie odpowiedni też dla osób z młodą, nieidealną cerą z przebarwieniami.

Skład serum przeciwzmarszczkowego dobrany jest w taki sposób, aby wykorzystać nie tyko z właściwości samej bajkaliny (flawonu). Wszystkie skladniki występują w takim doborze, żeby wspierać działanie hamujące śmierć komórek poprzez ochronę telomerów. Kosmetyk ma działanie znacznie chroniące DNA komórek i zapobiegające ich mutacjom.

Oprócz działania cofającego degradację telomerów o 10 lat bajkalina poprawia jędrność i elastyczność skóry. Po 56 dniach stosowania poprawa jędrności skóry wyniosła 10,9-12,5 %. Zastosowano stężenie 1,5%, my użyliśmy stężenia 5%.

Zapraszamy serdecznie do oglądania dzisiejszego odcinka, w którym zobaczycie jak zrobić krem z bajkaliną. Jeżeli chcecie zobaczyć nasze pozostałe filmy, w których pokazujemy inne domowe receptury to koniecznie zerknijcie na nasz kanał. Pozdrawiamy.

Składniki:

  • olej roślinny
  • woda
  • lecytyna
  • ekstrakt z winogron
  • tarczyca bajkalska
  • ekstrakt z bajkaliny
  • kwas mlekowy lub cytrynowy

Do poradnika Jak zrobić serum bajkalinowe przeciwzmarszczkowe przypisano następujące tagi:

domowe receptury krem do twarzy domowe kosmetyki serum przeciwzmarszczkowe krem na zmarszczki krem z bajkaliną

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić serum bajkalinowe przeciwzmarszczkowe skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...