Jak zrobić stylową biżuterię z drutu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Biżuteria i dodatki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 08.11.2018 / 12:00
  • Odsłony: 1 077
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Tetryczny

Do poradnika jak zrobić stylową biżuterię z drutu przypisano następujące tagi:

Jeżeli brakuje nam pomysłu na oryginalny prezent, to z pewnością ten filmik będzie dla nas doskonałą motywacją do przygotowania samodzielnego upominku. W kilku prostych krokach pokazano na nim, w jaki sposób powstaje biżuteria i dodatki do niej. Nie musimy posiadani ani żadnych specjalnych umiejętności, ani kosztownych materiałów, żeby wykonać taki projekt. Wszystko, czego nam potrzeba, to odrobina chęci, czasu i pomysłu. Ten tutorial pokazuje, jak wykonuje się ręcznie robione pierścionki, jednocześnie inspirując do tworzenia własnych, niepowtarzalnych kompozycji. Jeżeli tylko chcemy, aby osoba obdarowana czuła się doceniona, biżuteria DIY to jeden ze skuteczniejszych sposobów na osiągnięcie tego celu.
Gdy wybierzemy tę metodę, otrzymamy wideo omawiające proces i elementy, dzięki którym nasze pierśionki DIY będą nie tylko niesamowite, ale też unikalne wśród podobnych projektów. Wystarczy, że posiadamy w sobie zamiłowanie do majsterkowania, a taki pierścień miłości nie będzie dla nas stanowił wyzwania.
Jednak i osoby, które sądzą, że nie posiadają odpowiedniego talenty będą w stanie przygotować pierścionki DIY dla wybranej osoby. Musimy jedynie obejrzeć ten filmik, zebrać materiały oraz spróbować samodzielnie postępować zgodnie z instrukcją. Reszta przyjdzie sama, a zakończony projekt przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania.
Wszystkim, co powinniśmy mieć, jest drut kreatywny. Dzięki temu powstanie prosta, ale wyjątkowa ozdoba i pamiątka. Właśnie dlatego biżuteria DIY cieszy się taką popularnością zarówno wśród osób zainteresowanych rękodziełem, jak i tych, chcących się twórczo realizować. Prowadzi do tego tylko kilka prostych kroków, wszystkie omówione na tym filmiku.

Instagram: http://instagram.com/sarabeautycorner

Twitter: https://twitter.com/SaraBeautyC 

Kategoria: Biżuteria i dodatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stylową biżuterię z drutu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków