Jak zrobić sukienkę top z męskiej koszuli

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
40598 0

Sukienka z koszuli męskiej to szybki pomysł na coś wygodnego w luźny dzień u chłopaka. Z rana, kiedy jeszcze nie chcesz się przebierać w swoje rzeczy albo one już nie nadają się na wyjście, to wystarczy, że znajdziesz koszulę męską z długim rękawem. Nic nie trzeba szyć ani przerabiać, po prostu wystarczy odpowiednio zawiązać aby stworzyć sukienkę z męskiej koszuli. Twojemu chłopakowi na pewno się spodoba a taka stylizacja wygląda naprawdę dobrze i spokojnie możesz w niej wyjść na dwór. Dobre buty do tego, rajstopy albo po prostu gołe nogi i masz sukienkę z koszuli krok po kroku. Krótka u dołu powoduje, że wyglądasz seksownie ale z zachowaniem dobrego tonu i gracji.

Szybka sukienka z koszuli to też super pomysł na awaryjny ciuch, kiedy coś przydarzy się waszej sukience. Będąc na imprezie w domu u chłopaka albo u znajomych nie będziesz musiała uciekać do łazienki i szorować sukienki kiedy przypadkiem się poplami. Wystarczy pożyczyć koszulę z długim rękawem. 

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłała Paulina.M

Do poradnika Jak zrobić sukienkę top z męskiej koszuli przypisano następujące tagi:

stylizacje sukienka z koszuli sukienka z koszuli krok po kroku sukienka z koszuli męskiej sukienka z męskiej koszuli szybka sukienka z koszuli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sukienkę top z męskiej koszuli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...