Jak zrobić super prosty organizer na kolczyki

Poradnik dodany przez: MaFiloska
10810 0

Organizer na biżuterię to taka rzecz którą się posiada albo którą będzie się w niedługim czasie posiadać :) A dlaczego? Z prostego powodu. Otóż mając już tylko kilka kolczyków i wisiorków, trzymając je w jednym miejscu bardzo szybko ogarną nas nerwy związane z tym, że wszystkie nasze biżuteryjne akcesoria się ze sobą poplączą. A rozplątywanie ich to już totalna męczarnia. Dlatego stojak na biżuterię jest niezbędną rzeczą. 

Takich wieszaków na kolczyki, czy tez wieszaków na biżuterię każdego rodzaju jest w sumie sporo. Zarówno do kupienia jak i do zrobienia. Ale ten który jest w tym poradniku zrobicie w najprostszy sposób, bez specjalnego majsterkowania, cięcia, budowania itd. Ot po prostu proste rozwiązanie problemu domowej biżuterii. 

Organizer na biżuterię oczywiście można pomalować na dowolny kolor więc każda z was dopasuje jego ostateczny wygląd tak, aby pasował na półkę i do kolorystyki danego pomieszczenia. 

Napiszcie jak wam się podoba coś takiego i takie rozwiązanie problemu plątającej się biżuterii.

Składniki:

  • Spienione tworzywo sztuczne
  • Linijka
  • Ołówek
  • Nóż
  • Klej
  • Farba akrylowa

Do poradnika Jak zrobić super prosty organizer na kolczyki przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki stojak na kolczyki wieszak na kolczyki stojak na biżuterię wieszak na biżuterię organizer na biżuterię

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić super prosty organizer na kolczyki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...