Jak zrobić sweterek na kubek - upgrade kubka

Poradnik dodany przez: 321Gong
6584 0

Przygotowanie skarpet czy czapek kojarzy nam się przede wszystkim z robótkami ręcznymi, jednak poza częściami garderoby dla nas samych, możemy też przygotować oryginalne kubki świąteczne, które będą miały własne sweterki. W Internecie możemy znaleźć dużo inspirujących materiałów, które podpowiadają nam, w jaki sposób wykonać ciekawe robótki na drutach.
Nasz świąteczny projekt zaczynamy od wykonania podstawy, a następnie przechodzimy do następnych rzędów, które kończymy, gdy sweterek obejmie cały kubek. Takie proste wzory szydełkowemożemy znaleźć w Internecie i dać się zainspirować doborami kolorów i dodatków. Dlatego też warto spróbować wskazówek z tego tutorialu, ponieważ nasz sweter na drutach może tylko czekać, jako kolejny projekt, jaki wykonamy, tym razem w większym formacie.
Jeżeli lubimy domowe szycie czy też interesują nas samodzielne dekoracje i akcesoria do domu, to powinniśmy zapoznać się z tym wideo. Łatwe wskazówki, dzięki którym szydełkowanie nie będzie sprawiało nam trudności, nawet jeżeli wykonujemy je po raz pierwszy. Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia, trzeba jednak pamiętać, że mogą być konieczne jakieś ćwiczenia oraz masa prucia.
Szydełkowanie to relaksująca czynność, dzięki której możemy miło spędzić wieczór po pracy, a także po stresującym wydarzeniu. Pomaga zebrać myśli i się odprężyć. Podobnie wyglądają robótki na drutach, które posiadają taki sam efekt, choć efekt końcowy jest nieco inny w ich przypadku. Warto więc postawić na oryginalny prezent i zrobić bliskiej osobie fajny sweter na drutach, żeby kubkowi w zimowe dni nie było zimno i trzymał ciepło automatycznych, korzennych napojów.

Instagram : @szyd.elka 

Do poradnika Jak zrobić sweterek na kubek - upgrade kubka przypisano następujące tagi:

szycie szydełkowanie kubki świąteczne robótki na drutach wzory szydełkowe robótki ręczne sweter na drutach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sweterek na kubek - upgrade kubka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...