Jak zrobić swój lakier do paznokci z cieni do powiek

Poradnik dodany przez: ligojka88
19221 0

A oto prosty sposób na zrobienie swojego własnego, unikatowego i niepowtarzalnego lakieru do paznokci. Chociaż kolorów lakierów do paznokci jest całe multum to tutaj mamy przyjemność z tego, że tworzymy coś własnego i wykorzystujemy przy okazji stare cienie do powiek. No można też użyć wszystkich innych cieni, nie tylko starych, bo to zależy co tam będziecie sobie chciały stworzyć (w sensie w jakim kolorze). No namieszane ale wiadomo o co chodzi. Skoro bardzo wiele kosmetyków można zrobić domowym sposobem, to czemu by nie spróbować z lakierem?

Własny lakier do paznokci może się okazać hitem, którego często będziesz używać. Lakier do paznokci DIY to tak naprawdę trochę mieszania i zabawy z zabarwianiem bezbarwnego lakieru. Proste ale jeszcze raz mówię, bardzo ciekawy może wyjść efekt. Bo przecież można dodawać do takiej mieszanki lakieru różne rzeczy jak chociażby brokat. 

No to teraz czas na lajkowanie :)

https://www.facebook.com/PaulinaZzzonked

http://instagram.com/jagermeister4life

Do poradnika Jak zrobić swój lakier do paznokci z cieni do powiek przypisano następujące tagi:

domowe receptury lakier do paznokci własny lakier do paznokci stare cienie do powiek lakier do paznokci diy lakier do paznokci jak zrobić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić swój lakier do paznokci z cieni do powiek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...