Jak zrobić szorty z ćwiekami

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
12044 0

Witajcie w moim drugim odcinku programu „Zrób to Sama". Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam jak zrobić szorty ze spodni, które już nam się nie podobają, są brzydkie, stare albo coś nam się w nich po prostu nie podoba. Oczywiście jeśli takich spodni nie macie, zawsze można wyhaczyć jakieś w sieci albo lumpeksie, na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie chciał pozbyć się starych spodni, ale takich na chodzie. Jeśli jednak takie spodnie macie i zastanawiałyście się co z nimi zrobić - to podpowiadam - szorty! Musicie zaopatrzyć się w ćwieki, dobre nożyczki, najlepiej takie do cięcia tkanin i ostrą żyletkę.

Jak skrócić spodnie, zrobić dziury, czy postrzępić nogawki -- to wszystko znajdziecie w filmiku. Dodam tylko, że to w jaki sposób obetniecie spodnie (długość), w jakiej ilości, wielkości przypniecie ćwieki i jak bardzo postrzępicie nogawki, wszystko zależy tylko od Was. Możecie szaleć. Ja uznałam, że jeszcze sobie dokupię tych srebrnych dużych ćwieków i przyczepię je na całej prawej nogawce a co!

Krótkie spodenki jeansowe jak wiadomo zawsze są modne a dobrze wykonane szorty będą wyglądać świetnie i seksownie. Jeżeli chodzi o stylizację to trendy lato 2014 na pewno będą w jakimś stopniu związane z ćwiekami i dlatego nasz szorty będziemy nabijać ćwiekami właśnie. Szorty z ćwiekami zrobimy od podstaw, to znaczy, że do ich wykonania wykorzystamy zwykłe długie jeansy. Mogą być stare albo nawet nowe jeżeli ktoś ma taką ochotę i mu nie jest szkoda jeansów. Wstawianie ćwieków trudne nie jest i tak naprawdę najwięcej czasu pewnie zejdzie wam na wybieraniu wielkości i kształtu ćwieków jaki będziecie chciały wstawić. 

Krótkie spodenki na lato z jeansów każda z was może zrobić i jeżeli lubicie taki styl to zapraszam do poradnika.

A teraz czas na linki zamieszone przez autorkę poradnika:

Facebook: https://www.facebook.com/emem.szop

Blog: http://www.emnemszop.pl

Składniki:

  • Ćwieki: http://www.rockmetalshop.pl
  • Spodnie: http://www.sprzedajemy.pl
  • A jeśli uznacie że wolicie nabyć takie szoty gotowe to polecam markę Le Cross
  • https://www.facebook.com/pages/Le-Cross/301714579907756

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szorty z ćwiekami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...