Jak zrobić torebkę w tani sposób

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Szycie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 27.09.2018 / 13:33
  • Odsłony: 1 212
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

MoraZmora

Do poradnika jak zrobić torebkę w tani sposób przypisano następujące tagi:

Jeżeli lubimy się realizować twórczo, to z pewnością szukamy sposobu na to, żeby móc w sposób kreatywny spożytkować naszą energię. W takim wypadku tania torebka będzie doskonałym projektem, który nie wymaga nadmiaru czasu czy środków, a jedynie pomysłu i dobrego tutorialu.
Powyższy filmik pokazuje, jak w prosty sposób stworzyć rozmaite torebki damskie, w dodatku recyklingowe, jeżeli mamy pod ręką odpowiednie materiały. Wystarczy, że przygotujemy podkładkę na stół, klamerki, pistolet z wkładem silikonowym do klejenia na gorąco oraz zapinkę. Możemy też wybrać dowolne ozdoby w ramach wykończenia. Dodatkowo dzięki tym poradom, możemy przygotować torebki damskie bez konieczności posiadania doświadczenia czy wiedzy z dziedziny, jaką jest szycie. W tym projekcie wystarczy posiadać jedynie pistolet do klejenia na gorąco, klamerki i zapięcie.
Taka prosta i tania torebka pozwoli nam zabłysnąć w towarzystwie, w czasie urlop i wakacji, a także zaoszczędzić na drogich alternatywach, które nie posiadają tego indywidualnego stylu. W dodatku taka torebka DIY jest niezwykle pojemna. Można do niej włożyć narzędzia rękodzielnicze, akcesoria i artykuły szkolne oraz inne drobiazgi, które zabieramy ze sobą na miast lub na zakupy. Świetnie sprawdza się także do przechowywania cennych dokumentów w domu.
Dzięki metodzie DIY nie musimy się martwić o to, że nie posiadamy odpowiednich umiejętności ani wiedzy, ponieważ jest to projekt przedstawiony w sposób zrozumiały i łatwy do naśladowania. Do stworzenia takiej stylowej torebki DIY potrzebujemy jedynie matę na stół w ulubionym kolorze lub wzorze oraz ten filmik, pokazujący cały proces krok po kroku. Możemy ją wykonać, nawet jeżeli szycie nie jest naszą mocną stroną.

Wpadajcie na githagoart.com

Kategoria: Styl i moda > Szycie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić torebkę w tani sposób skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków