Jak zrobić wieszak na biżuterię z materiału

Poradnik dodany przez: Kitana
11612 0

Która z nas nie ma problemu z porządkiem w biżuterii? Czy to chodzi o kolczyki, czy o łańcuszki czy jeszcze o cos innego, cała nasza biżuteria lubi być poplątana. Biżuteria czasem mam wrażenie, że zachowuje się jak słuchawki w kieszeni. Choćby nie wiem co i tak wszystko tak się zmiesza i zaplącze, że ciężko jest potem dojść ze wszystkim do ładu.

Dlatego czas na jakieś rozwiązanie, na coś prostego co pomoże wam dziewczyny utrzymać porządek z biżuterią. Rozwiązaniem i pomysłem będzie wieszak na kolczyki i ogólnie wieszak na biżuterię wykonany z materiału. A dokładniej możecie go zrobić ze starych bluzek, ze starych koszulek albo ze ścinek materiału. Obojętnie. 

Zobaczcie jak to wygląda, o co dokładnie chodzi w tym pomyśle i gdzie trzymać kolczyki i inną biżuterię aby można było zapomnieć o problemie mieszających się ze sobą różnych ozdób. 

Wieszak na biżuterię w tym wykonaniu to coś naprawdę prostego a wszystkie potrzebne materiały do jego stworzenia na pewno macie w domu. Zapraszam :)

Składniki:

  • Paski materiału
  • Nożyczki
  • Wieszak na ubrania

Do poradnika Jak zrobić wieszak na biżuterię z materiału przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki wieszak na kolczyki wieszak na biżuterię gdzie trzymać kolczyki porządek z biżuterią poplątana biżuteria biżuteria wieszak

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wieszak na biżuterię z materiału skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...