Jak zrobić wzorek Burberry na paznokciach

Poradnik dodany przez: basiaczek
12061 0

Może najpierw wytłumaczę dlaczego to malowanie paznokci traktowane jest jako bardzo ekskluzywny pomysł na paznokcie. Otóż Burberry to bardzo ekskluzywny, brytyjski dom mody, który został założony już w 1856 r. przez Thomasa Burberry'ego, który zajmował się sprzedażą odzieży, perfum i akcesoriów mody damskiej i męskiej. Wzór który dziś wam pokazuję na paznokciach to charakterystyczny wzór Burberry, który jest najszerzej kopiowanym znakiem towarowym na świecie. Nic dziwnego, gdyż ten wzór ma coś w sobie i jak widzicie, na paznokciach też świetnie wygląda. 

Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad ciekawym wzorkiem na paznokcie który będzie jednocześnie pasował na duże wyjścia to wzorek Burberry jest Twoim pomysłem na paznokcie.

A z ciekawostek warto dodać, że Burberry to prestiżowa marka, która posiada rekomendację Rodziny Królewskiej. Tak, chodzi tu o brytyjską Rodzinę Królewską. Ich oryginalny, słynny trencz Burberry nosiła m.in. Marlene Dietrich.

No ale najważniejsze czy wam się podoba.

Składniki:

  • Złoty lakier do paznokci
  • Biały lakier
  • Czarny lakier
  • Czerwony lakier
  • Bezbarwny lakier

Do poradnika Jak zrobić wzorek Burberry na paznokciach przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci zdobienie paznokci jak pomalować paznokcie ciekawy wzorek na paznokcie nietypowy wzorek wzór burberry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wzorek Burberry na paznokciach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...