Jak zrobić wzorki na paznokciach - kokardki

Poradnik dodany przez: agentka77
9883 0

Lubisz mieć zadbane dłonie i paznokcie? Sprawdź ten sprytny i prosty sposób na unikalne zdobienie paznokci! Te bardzo dziewczęce i delikatne wzorki dodadzą Twoim dłoniom niesamowitego uroku i z pewnością nie pozostaniesz w nich niezauważona. Nawet jeśli malowanie paznokci nie jest Twoją najmocniejszą stroną, z tym instruktażem w pewnością uda Ci się bez problemu osiągnąć zamierzony efekt. Oszczędź sobie czasu i nerwów, skorzystaj z tego prostego i przystępnego poradnika na temat tworzenia ślicznych kokardek. Będziesz potrzebowała tylko dwóch lakierów, w dowolnie wybranych kolorach. Na filmie pokazane są kolory przykładowe, dobrane na zasadzie kontrastu, po to, żebyś dokładnie mogła prześledzić każdy etap i bez problemu mogła go powtórzyć. Dodatkowym narzędziem jest sonda, którą możesz jednak z powodzeniem zastąpić na przykład końcówką od wsuwki. Zdobienie paznokci można przyrównać do tworzenia małych dzieł sztuki, poczuj się więc jak artystka i uwolnij wodze swojej fantazji. Wzorki na paznokciach potrafią wydobyć wspaniałe piękno z dłoni, a wykonane samodzielnie cieszą podwójnie. Spróbuj tego na własnych dłoniach, ponieważ moje pomysły dla dziewczyn dają wiele satysfakcji i radości z tworzenia. Przekonaj się o tym sama.

Na moim blogu przez kilka miesięcy nowe wpisy będą się pojawiać co 2 dni. Serdecznie na niego zapraszam, ponieważ mogę nie mieć czasu żeby je tutaj publikować. Polecam więc swoją stronę i proszę Was serdecznie o subskrypcję, oceny i komentarze, które pomogą mi udoskonalić to, co tak bardzo lubię robić!

 

Do poradnika Jak zrobić wzorki na paznokciach - kokardki przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci zdobienie paznokci wzorki na paznokciach jak malować paznokcie pomysły dla dziewczyn

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wzorki na paznokciach - kokardki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...