Jak zrobić wzorki na paznokcie - czerwony księżyc

Poradnik dodany przez: agentka77
4955 0

Dłonie i paznokcie są ozdobą każdej kobiety. Nie ma chyba babki, która wyjdzie z domu z zaniedbanymi paznokciami i powie, że są w porządku. Zawsze zdaje sobie sprawę z tego ja i każda inna dziewczyna. Oczywiście nie każda ma czas na malowanie paznokci. Ale uwierzcie mi, że to nie zawsze zajmuje ogromną ilość czasu, a do tego efekty nie muszą być mizerne. Zdobienie paznokci warto zacząć od kilku podstawowych informacji, a także od wiedzy na temat efektu jaki chcemy uzyskać.

Wszystko zależy od tego co chcemy uzyskać. Jedne efekty robi się dłużej, drugie krócej, a jeszcze inne powstają po prostu przypadkiem :). A tak między prawdą Bogiem, to wzorki na paznokcie mogą być naprawdę ekstrawaganckie. A modne paznokcie, to dobrze wyglądające paznokcie. Dlatego dzisiaj dziewczyny pokażę Wam niesamowity efekt.

Nie wiedziałam jak nazwać ten pomysł więc użyłam nazwy, która jako pierwsza skojarzyła się mi kiedy zobaczyłam efekt, zrobiły mi się za duże białe kropeczki i dla tego proponuje zrobić mniejsze.

Jego autorska nazwa to czerwony księżyc. Podoba się Wam? Mam nadzieję, że tak, bo jest to naprawdę dobrze wyglądająca rzecz, którą warto zrobić u siebie!

Mam nadzieję, że będziecie mieli odpowiednią motywację do tego żeby wypróbować ten sposób. Nie powinien zająć dużo czasu, a do tego będzie naprawdę ciekawą opcją.

Zachęcam Was do subskrybowania mojego kanału, a także do komentowania sposobu, który Wam przedstawiłam. Jest naprawdę godny polecenia, więc wszystkim swoim znajomym możecie go śmiało polecać.

A teraz jeszcze raz zapraszam i mam nadzieję, że wykorzystacie ten sposób u siebie w domu.

 

Do poradnika Jak zrobić wzorki na paznokcie - czerwony księżyc przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci zdobienie paznokci wzorki na paznokcie modne paznokcie czerwony księżyc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wzorki na paznokcie - czerwony księżyc skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...