Jak zrobić z włosów koronę na głowie

Poradnik dodany przez: Gabriele
20953 0

Pomysły na fryzury potrafią zaskakiwać. Co prawda na co dzień raczej korzystamy ze znanych nam sposobów na fryzury i ze sposobów na szybkie upięcia. Ale zawsze nadchodzi czas kiedy możemy sobie pozwolić na spróbowanie czegoś innego. Jeżeli lubisz upięte włosy to może zobacz jak wygląda korona z włosów? To ciekawa fryzura którą najlepiej zrobić z czyjąś pomocą. No niestety samemu wykonanie takiej fryzury będzie ciężkie. 

Upinanie włosów w styl korony na głowie wykorzystajcie na specjalne okazje i na niecodzienne wyjścia. Technika i sposób wykonania tej fryzury jest dokładnie pokazany i dzięki poradnikowi to upięcie nie będzie takie straszne :)

Upinanie włosów i tworzenie z nich fryzur w ciekawy sposób to także fajny sposób na spędzenie czasu z najbliższą przyjaciółką. Wystarczy, że każda z was wybierze sobie jakąs ciekawą fryzurę i razem będziecie mogły sobie pomagać przy wykonywaniu tych specjalnych pomysłów. 

Korona na głowie i tego typu upięcie włosów to fajny pomysł do którego serdecznie zapraszam

Do poradnika Jak zrobić z włosów koronę na głowie przypisano następujące tagi:

fryzury upięcie włosów upinanie włosów pomysły na fryzury ciekawe fryzury korona z włosów korona na głowie pomysł na włosy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić z włosów koronę na głowie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...