Jak zrobić zakręcone spodnie

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
10932 0

Jeżeli chcesz uszyć spodnie diy, które będą inne niż wszystkie to idealnie trafiłaś. Pomysł na spodnie jest porywający i jest to coś, czego pewnie nie miałyście okazji oglądać. Spodnie DIY w tym wykonaniu tak naprawdę nie są trudne, jednak będzie tutaj trochę szycia i mierzenia. W końcu mamy tutaj szycie spodni na miarę co zawsze jest nieco wyzwaniem. 

Własne ubrania zawsze będą niepowtarzalne a jeżeli macie zdolności krawieckie to pomysłów jest od groma na różne ciuchy. Wasza szafa szybko zacznie pękać od ich nadmiaru więc już zaplanujcie sobie dodatkowe miejsce na takie rzeczy albo ... niech wasz facet zabierze się za nowe szafki :)

Szycie spodni krok po kroku jest tutaj przedstawione w zadowalający sposób ale brak tutaj jest konkretnych szczegółów, dlatego ten poradnik niech was nakieruje i niech będzie inspiracją do zakręconych spodni i uszycia spodni damskich w tym lub podobnym stylu. 

Więcej inspiracji znajdziecie na: http://kokardtka.blogspot.com/ - wejdźcie, bo naprawdę warto

Do poradnika Jak zrobić zakręcone spodnie przypisano następujące tagi:

szycie własne ubrania szycie spodni damskich szycie spodni krok po kroku szycie spodni na miarę spodnie diy pomysł na spodnie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zakręcone spodnie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...