Sprytne Babki - 5 pomysłów na super poduszki

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5845 0

WYGRAJ WYPASIONĄ KONSOLĘ SONY PS4: https://www.youtube.com/watch?v=Dx1l8B3C-8A

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

Skrót pomysłów:

POSZEWKOWY LIFEHACK 0:35

MIĘKKIE RAMIĘ 1:19

ŚWIECĄCA GWIAZDKA 2:06

KOCIA PODUSZKA 2:56

ZAGŁÓWEK Z PODUSZEK 3:47

Poradnik przedstawia sposoby, jak w prosty sposób przygotować dekoracje do domu.

Pierwszy sposób związany jest z zabezpieczaniem maskotek przed zniszczeniem podczas prania w pralce. Używa się do tego starek poszewki od poduszki. Wystarczy umieścić w niej pluszaki i włożyć do pralki wraz z normalnym praniem. Dzięki temu maskotki oraz delikatne części garderoby nie zniszczą się pod wpływem wirowania czy gotowania, mając wytrzymałą barierę.

Drugi sposób obejmuje przygotowanie poduszki dekoracyjnej. Na złożonym kocyku odrysowujemy połowę koszuli męskiej. Wycinamy formę, zostawiając centymetr miejsca, a następnie zszywamy. To środka wkładamy wypełnienie, żeby całości nabrała kształtów poduszki. Następnie odcinamy połowę koszuli, pasującą do przygotowanej formy. Ostatnim etapem jest szycie koszuli.

Trzeci jest propozycją dla najmłodszych: na miękkim materiale wycinamy kształt gwiazdy, następnie elementy przyszłej poduszki. Wypełniamy. Następnie wszywamy zamek, ozdabiamy ledowymi latarkami. Od tej pory sypialnia naszej pociechy będzie jaśniejsza i zabawniejsza.

Czwarty poradnik podpowiada, w jaki sposób poprowadzić zmyślne szycie w nietuzinkowej formie. Na materiale odrysowujemy głowę kota, wycinamy, zszywamy, wypełniamy, dekorujemy, a następnie mocujemy do brzegu poduszki. Dołączamy do tego łapki i gotowe.

Na koniec pomysł, jak sprawić, żeby sypialnia stała się znacznie wygodniejsza. Wiercimy dziurę w ścianie, mocujemy karnisz, następnie zszywamy rogi poduszek, przyczepiamy je na karniszu. W ten sposób otrzymujemy puchatą kurtynę, o która możemy się oprzeć podczas wieczornej lektury.

W ten sposób można stworzyć ciekawe dekoracje do domu.

Do poradnika Sprytne Babki - 5 pomysłów na super poduszki przypisano następujące tagi:

szycie sypialnia poduszki dekoracje do domu poduszki dekoracyjne

Skomentuj poradnik

Poradnik Sprytne Babki - 5 pomysłów na super poduszki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...