Sprytne Babki i Zuzanna Borucka - mega patenty na czapkę

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
8456 0

Witajcie. Czapki z głów! Ale tylko w domu, bo na dworze już na prawdę zimno. A z dobrą czapką żadna zima nie jest zła:) Dzisiaj mamy dla Was propozycje na nakrycia głowy, a jedną z nich pokaże Wam Zuzanna Borucka, która jest dziś naszym gościem. Zapraszamy!

„Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę, Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę, Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje, Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje(…)” pamiętacie przepiękną balladę zespołu Big Cyc o perypetiach małego, biednego skina, który nie ubrał czapki na zimę? No! Dlatego nie ma wymigiwania! nawet jak nie macie kasy, to z pomocą może przyjść Wam 
przerabianie ubrań, czy też robienie rzeczy z niczego. Jeśli naprawdę jesteście czapkowymi hejterami i nie znosicie tych ciepłych nakryć głowy, to aby nie podzielić losu smutnego skina zapraszam Wam do założenia nauszników, które pomogą ochronić Wasze uszy, bo inaczej nie dożyjecie wiosny i czeka Was pęknięcie czapki na pół! To oczywiście Wasza decyzja, ale pamiętajcie, że ostrzegaliśmy, a więc nie ma odwrotu przed jej straszliwymi skutkami! Dzięki za oglądanie naszego filmu i zobaczenia już w kolejny poniedziałek o godz. 18:00 kiedy to na naszym kanale ukaże się najnowszy film „Sprytnych Babek” w którym zobaczycie… Nie nie, nie zdradzimy - na tę chwilę możecie być pewni jedynie jednego - nie będą to patenty na czapki dla dzieci. ;)

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://www.youtube.com/watch?v=JD9grx1fVCI

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

NAUSZNIKI 0:29

CZAPKO-SZALIK 1:11

KWIATOWY KAPELUSZ 1:49

CZAPKA Z UBRANKA 3:20

CZAPKOUSZNIKI 4:07

ODPICOWANA CZAPKA 5:05

Do poradnika Sprytne Babki i Zuzanna Borucka - mega patenty na czapkę przypisano następujące tagi:

stylizacje nauszniki przerabianie ubrań czapka na zimę czapki dla dzieci rzeczy z niczego

Skomentuj poradnik

Poradnik Sprytne Babki i Zuzanna Borucka - mega patenty na czapkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...