Sprytne Babki - Pomysły na biżuterię

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Biżuteria i dodatki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 11.01.2017 / 17:00
  • Odsłony: 2 611
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

SprytneBabki

Do poradnika sprytne babki - pomysły na biżuterię przypisano następujące tagi:

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/gN8O5mgmSFg

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

Cześć! Przyszła pora na kolejny odcinek z naszym udziałem! Wyjątkowa i oryginalna - taka jest własnoręcznie robiona biżuteria i dodatki do niej. Jeżeli chcecie dodać swoim stylizacjom takiego charakteru, spróbujcie zrobić sobie biżuterię same. Dziś pokażemy Wam bransoletki.

NA SAM POCZĄTEK ZOBACZYCIE NIESAMOWITY POMYSŁ MONIKI. TE GUSTOWNE BRANSOLETKI SĄ PROSTE DO ZROBIENIA I PRZEDE WSZYSTKIM TANIE. IDEALNIE ODDADZĄ WASZ CHARAKTER. POMYSŁ ZACZYNA SIĘ W  00:28 SEKUNDZIE :).

W 1:11 POJAWIA SIĘ NASZA JAK ZAWSZE PRZEBOJOWA MARTINI :). DOGŁĘBNIE DO SERCA WZIĘŁA SOBIE HASŁO ZRÓB TO SAM I DZISIAJ PREZENTUJE WAM CIEKAWY POMYSŁ NA WYKORZYSTANIE STARYCH BRANSOLETEK, KTÓRE Z RÓŻNYCH POWODÓW NIE TRAFIAJĄ JUŻ NA WASZE RĘCE :). 

2:03 TO Z KOLEI POPIS MADZI, KTÓRA UPODOBAŁA SOBIE NIETYPOWE POMYSŁY. BYŁY BRANSOLETKI Z BUTELEK, TO TERAZ PO RAZ NA ICH ODMIANĘ Z PATYCZKÓW MEDYCZNYCH :).

2:54 TO POPIS MARTY NA WYKORZYSTANIE STARYCH ZERWANYCH ŁAŃCUSZKÓW. DELIKATNY DODATEK I JUŻ MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ ZUPEŁNIE NOWĄ DOMOWĄ BIŻUTERIĄ :). 

WASZA ULUBIONA FILIŻANKA, BĄDŹ NACZYNIE POTŁUKŁO SIĘ, ALE DALEJ SZKODA WAM JEST SIĘ GO POZBYĆ? CZASAMI TEŻ TAK MAMY, DLATEGO NATKA POSTANOWIŁA, ŻE JEJ POMYSŁ NA BIŻUTERIĘ BĘDZIE DOTYCZYŁ WŁAŚNIE TEGO TEMATU. JEŚLI OD RAZU CHCECIE PRZEJŚĆ DO TEGO POMYSŁU TO KLIKAJCIE W OKOLICĘ 3:38 :)

I jak podobały się Wam te pomysły? Mamy nadzieję, że wszystkie przypadły Wam do gustu :). Napiszcie w komentarzu, który według Was był najlepszy lub który najbardziej przypadł Wam do gustu :). Do zobaczenia następnym razem!

Kategoria: Biżuteria i dodatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Sprytne Babki - Pomysły na biżuterię skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków