Torby i torebki na 5 sposobów - Sprytne Babki

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
8815 0

Szycie nie musi być skomplikowane, zwłaszcza jeśli chodzi o torebki, które są zazwyczaj niezbędnym i jednocześnie funkcjonalnym elementem stylizacji każdej kobiety. Duże torby czy torebki małe – każda kobieta lubi mieć ich kilka w szafie, aby dopasować je do danej sytuacji i potrzeb, kiedy musi zapakować ze sobą więcej lub mniej rzeczy. Sprytne babki pokazują w powyższym filmie pięć sposobów na pomysłowe, funkcjonalne i eleganckie torebki, udowadniając, że najtańsze torebki damskie wymagają tylko pomysłu i odrobiny wysiłku poświęconego na ich wykonanie, a nie dużych kwot pieniężnych.

Wśród prezentowanych pomysłów na torby znajdą się więc torebki z materiału, na którym odrysowujemy wcześniej przygotowany szablon kartonowy. Całość zszywamy na maszynie po lewej stronie, obszywając elegancko rączki. Pomysłowym jej zapięciem jest przeciągnięcie dłuższej rączki torebki przez krótszą, dzięki czemu najpotrzebniejsze rzeczy zabrane ze sobą na pewno z niej nie wypadną.
Kolejnym sposobem na uszycie niedrogiej, a pomysłowej torebki jest wycięcie jej z plastikowego worka po poduszce. To nawiązanie do lubiącej powracać mody na transparentne torby, które idealnie sprawdzą się na plaży, ponieważ plastik utrudnia dostawanie się piasku we wszystkie zabrane ze sobą przedmioty.
Prezentujemy w filmie także sposób na szycie torebki z filcu – tego typu duże torby idealnie sprawdzą się w przypadku matek z małymi dziećmi – można do nich bowiem zapakować wszystkie niezbędne nam dla nich przedmioty i zabawki. Torebki małe możemy przygotować w prosty sposób tworząc pomysłowy węzełek materiałowy, do którego spakujemy drobne potrzebne przedmioty, a duże torby można stworzyć na przykład z ulubionej poszewki na poduszkę pokrytej miękkimi włosami.

SUB: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

Składniki:

  • Torba na ramię 0:33
  • Torebka przezroczysta 1:21
  • Filcowa torba 2:09
  • Mini sakwa 3:02
  • Przytulna torebka 4:03

Do poradnika Torby i torebki na 5 sposobów - Sprytne Babki przypisano następujące tagi:

szycie torby torebki duże torby najtańsze torebki damskie torebki małe

Skomentuj poradnik

Poradnik Torby i torebki na 5 sposobów - Sprytne Babki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...